Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Datum, návštěvnostPřihlášení do systémuReklama

Aktuality

Barvičky se vrátily z podzimního soustředění

V pátek 14. října odjel přípravný sbor Barvičky na podzimní víkendové soustředění na farmu do Zababeče. Dívky připravovaly program na "Pohádkový koncert", který se uskuteční 15. listopadu. A tak dopoledne a podvečery patřily zkouškám. Překrásné okolí a nádherné slunečné počasí však nabízelo ještě jiné vyžití - vycházky po okolí a do Třebušína s pozváním na výtečné moravské koláče, jízda na konících, kteří pro děti byli osedláni v sobotu i v neděli. Je třeba říci, že děvčata si zaslouží velikou pochvalu za práci při zkouškách, zvládnutí repertoáru a pěkné chování po celou dobu pobytu. Víkend utekl jako voda, ale my máme na co vzpomínat a těšíme se, že na jaře se opět na Zababeč vrátíme.

Fotogalerie

Aktualizováno (Sobota, 03 Únor 2018 00:14)

 

Zpívající dívky přijal starosta
Starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč přijal "Zpívající dívky" na radnici, kde jim osobně poděkoval za vynikající reprezentaci města.
Celý článek na webu města zde

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Říjen 2012 00:31)

 

Carmina Burana v Bílině

Dne 27. srpna 2011 se koncertní sbor Puellae cantantes podílel na provedení známého díla Carla Orffa Carmina Burana společně s festivalovým orchestrem města Bíliny pod taktovkou Jiřího Knotte. Velkolepý koncert, který se konal v přírodním amfiteátru v Bílině, byl doprovázen světelnými efekty a ohňostrojem. Mezi sólisty vynikal např. Ivan Kusnjer. Nastudování sborového partu proběhlo během letního soustředění v Moravském Berouně.

Fotogalerie

Aktualizováno (Pátek, 19 Říjen 2012 10:51)