Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Datum, návštěvnostPřihlášení do systémuReklama

Aktuality

Podzimní koncert na hradě

Dne 13. září 2012 se pod záštitou starosty města uskutečnil koncert Puellae cantantes v sále litoměřického gotického hradu. Sbor seznámil veřejnost se svou červencovou cestou po USA s účastí na sborové olyympiádě v Cincinnati společně s ukázkami ze soutěžního repertoáru. Součástí programu byla i prezentace fotografií ze zájezdu.

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Říjen 2012 00:35)

Celý článek...

 

Puellae cantantes na sborové olympiádě v USA

Koncertní sbor Puellae cantantes absolvoval ve dnech 27. června - 10. července 2012 cestu po Spojených státech amerických a zúčastnil se největší sborové soutěže na světě, sborové olympiády.

On-line deník z cesty
 - Ohlasy v médiích
Fotogalerie - New York - Fotogalerie - Chicago - Fotogalerie - Cincinnati
Výsledková listina Champions Competition - Výsledková listina Open Competition

Aktualizováno (Sobota, 03 Únor 2018 00:11)

Celý článek...

 

Syrinx přivezl dvě zlaté medaile z Olomouce

FotogalerieJako každý rok, i letos jsme měli svého reprezentanta na mezinárodním festivalu Svátky písní v Olomouci. Tentokrát jím byl komorní sbor Syrinx, který vystoupil v kategoriích Populární hudba a Duchovní hudba. V obou kategoriích sbor zvítězil s nejvyšším počtem bodů a získal tak dvě zlaté medaile. Po roce si tak Syrinx opět ověřil svou již stabilně vysokou úroveň, kterou ostatně prezentuje i na svých koncertech. V následující sezóně se  představí v útlejším obsazení, ale opět s několika novými skladbami ve svém repertoáru.

Výsledková listina
Fotogalerie

Aktualizováno (Sobota, 03 Únor 2018 00:12)