Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Datum, návštěvnostPřihlášení do systémuReklama

Aktuality

SYRINX představil své profilové CD

V pátek 30. března 2012 se uskutečnil koncert komorního sboru Syrinx, kde sbor představil své první profilové CD s názvem "Pozdní sběr". Přibližně stovka posluchačů zcela zaplnila sál hotelu Salva Guarda, kde sbor vystoupil s téměř hodinovým programem. CD požehnal litoměřický biskup mons. Jan Baxant za asistence patrona desky, skladatele Slavomíra Hořínky, jehož skladbu Ave Maria sbor také natočil.

Další vystoupení Syrinxu se uskuteční v rámci výročního plesu Puellae cantantes 5. května na Kolibě.
CD je k dostání v recepci hotelu Salva Guarda a v prodejně Vinotéka Podlipný.

Aktualizováno (Neděle, 21 Duben 2013 08:41)

 

Barvičky se vrátily z podzimního soustředění

V pátek 14. října odjel přípravný sbor Barvičky na podzimní víkendové soustředění na farmu do Zababeče. Dívky připravovaly program na "Pohádkový koncert", který se uskuteční 15. listopadu. A tak dopoledne a podvečery patřily zkouškám. Překrásné okolí a nádherné slunečné počasí však nabízelo ještě jiné vyžití - vycházky po okolí a do Třebušína s pozváním na výtečné moravské koláče, jízda na konících, kteří pro děti byli osedláni v sobotu i v neděli. Je třeba říci, že děvčata si zaslouží velikou pochvalu za práci při zkouškách, zvládnutí repertoáru a pěkné chování po celou dobu pobytu. Víkend utekl jako voda, ale my máme na co vzpomínat a těšíme se, že na jaře se opět na Zababeč vrátíme.

Fotogalerie

Aktualizováno (Sobota, 03 Únor 2018 00:14)

 

Zpívající dívky přijal starosta
Starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč přijal "Zpívající dívky" na radnici, kde jim osobně poděkoval za vynikající reprezentaci města.
Celý článek na webu města zde

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Říjen 2012 00:31)

 
Více článků...