Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Datum, návštěvnostPřihlášení do systémuReklama

Aktuality

Zlaté Barvičky a Sedmikrásky

Barvičky si přivezly umístění ve zlatém pásmu v krajském kole Národní přehlídky DPS, Sedmikrásky byly stejně úspěšné na Zahradě písní v Praze. Modrásci na Zahradě písní získali bronz.

Aktualizováno (Neděle, 21 Duben 2013 08:40)

Celý článek...

 

SYRINX představil své profilové CD

V pátek 30. března 2012 se uskutečnil koncert komorního sboru Syrinx, kde sbor představil své první profilové CD s názvem "Pozdní sběr". Přibližně stovka posluchačů zcela zaplnila sál hotelu Salva Guarda, kde sbor vystoupil s téměř hodinovým programem. CD požehnal litoměřický biskup mons. Jan Baxant za asistence patrona desky, skladatele Slavomíra Hořínky, jehož skladbu Ave Maria sbor také natočil.

Další vystoupení Syrinxu se uskuteční v rámci výročního plesu Puellae cantantes 5. května na Kolibě.
CD je k dostání v recepci hotelu Salva Guarda a v prodejně Vinotéka Podlipný.

Aktualizováno (Neděle, 21 Duben 2013 08:41)

 

Barvičky se vrátily z podzimního soustředění

V pátek 14. října odjel přípravný sbor Barvičky na podzimní víkendové soustředění na farmu do Zababeče. Dívky připravovaly program na "Pohádkový koncert", který se uskuteční 15. listopadu. A tak dopoledne a podvečery patřily zkouškám. Překrásné okolí a nádherné slunečné počasí však nabízelo ještě jiné vyžití - vycházky po okolí a do Třebušína s pozváním na výtečné moravské koláče, jízda na konících, kteří pro děti byli osedláni v sobotu i v neděli. Je třeba říci, že děvčata si zaslouží velikou pochvalu za práci při zkouškách, zvládnutí repertoáru a pěkné chování po celou dobu pobytu. Víkend utekl jako voda, ale my máme na co vzpomínat a těšíme se, že na jaře se opět na Zababeč vrátíme.

Fotogalerie

Aktualizováno (Sobota, 03 Únor 2018 00:14)