Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Datum, návštěvnostPřihlášení do systémuReklama

Aktuality

Syrinx přivezl dvě zlaté medaile z Olomouce

FotogalerieJako každý rok, i letos jsme měli svého reprezentanta na mezinárodním festivalu Svátky písní v Olomouci. Tentokrát jím byl komorní sbor Syrinx, který vystoupil v kategoriích Populární hudba a Duchovní hudba. V obou kategoriích sbor zvítězil s nejvyšším počtem bodů a získal tak dvě zlaté medaile. Po roce si tak Syrinx opět ověřil svou již stabilně vysokou úroveň, kterou ostatně prezentuje i na svých koncertech. V následující sezóně se  představí v útlejším obsazení, ale opět s několika novými skladbami ve svém repertoáru.

Výsledková listina
Fotogalerie

Aktualizováno (Sobota, 03 Únor 2018 00:12)

 

Zlaté Barvičky a Sedmikrásky

Barvičky si přivezly umístění ve zlatém pásmu v krajském kole Národní přehlídky DPS, Sedmikrásky byly stejně úspěšné na Zahradě písní v Praze. Modrásci na Zahradě písní získali bronz.

Aktualizováno (Neděle, 21 Duben 2013 08:40)

Celý článek...

 

SYRINX představil své profilové CD

V pátek 30. března 2012 se uskutečnil koncert komorního sboru Syrinx, kde sbor představil své první profilové CD s názvem "Pozdní sběr". Přibližně stovka posluchačů zcela zaplnila sál hotelu Salva Guarda, kde sbor vystoupil s téměř hodinovým programem. CD požehnal litoměřický biskup mons. Jan Baxant za asistence patrona desky, skladatele Slavomíra Hořínky, jehož skladbu Ave Maria sbor také natočil.

Další vystoupení Syrinxu se uskuteční v rámci výročního plesu Puellae cantantes 5. května na Kolibě.
CD je k dostání v recepci hotelu Salva Guarda a v prodejně Vinotéka Podlipný.

Aktualizováno (Neděle, 21 Duben 2013 08:41)